Gerçekliği artırılmış IKEA mobilyaları kullanarak evinizi dekore edin

3k

Bu uygulamayı oyla

IKEA Place sayesinde sadece akıllı telefonunuzu kullanarak evinizin herhangi bir odasını dekore edin. Nasıl mı? Gerçekliği artırılmış teknoloji sayesinde. Basit bir şekilde kameranızı dekore etmek istediğiniz tarafa çevirin ve mobilyaları düzenlemeye başlayın.

IKEA Place'in ana menüsünde yer alan IKEA mobilyalardan birini seçin ve dilediğiniz yere ekranda taşıyıp bırakın. Tam dilediğiniz yere denk gelinceye kadar çevirin ve hareket ettirin. İdeal ev dekorasyonunuzu bulana kadar farklı parçaların birlikte nasıl göründüğünü görmek için mobilya eklemeye devam edin.

IKEA Place'in diğer ilgi çekici bir özelliği ise sadece fotoğraf kullanarak kataloglardan mobilya bakabilmenizdir. IKEA kataloğunda bilgilerine ulaşabilmek için bir mobilyanın fotoğrafını çekin veya eğer fotoğrafını çektiğiniz mobilya IKEA değilse, uygulama size mevcut alternatifleri gösterecektir.

Çok kullanışlı IKEA Place ile bir mobilyayı almadan önce sanal olarak odanızı dekore edin. Uygulama, ARCore uygulamasının yanı sıra Android 7.0 özelliklerine sahip bir cihaz gerektirir.
Gereksinimler

Android 7.0 ya da üstü sürümünü gerektirir.

Uptodown X